BROK the InvestiGator

Dodany 19 marca 2024
5 komentarzy

Oto kolejna dostępna gra, o której w minionym roku było dość głośno. Na serię przygód Broka zaprasza Michał Brajer.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: BROK the InvestiGator

Ten podcast był pobierany 786 razy

Komentarze

 • Rafał Mitera pisze:

  Witam serdecznie
  jakie wtyczki są potrzebne aby gra została przetłumaczona na język polski?
  Pozdrawiam Rafał

  • mojsior pisze:

   Jest wtyczka do czytania schowka dla nvda w sklepie z dodatkami, to się chyba nazywa autoclip reader, znalezienie tego nie powinno być problemem, no i wtyczka tłumacząca jest ci potrzebna, czyli nvda translate.

 • wredny pisze:

  to chyba pierwsza przygodówka z mojej biblioteczki dla widzących ,dostosowana tak ślicznie nie tylko dla widzących zapraszam do gry , na pc ,mac ,android i os , linux ,co kto ma .
  sam kupiłem ją na GOG

 • Magmar pisze:

  Właśnie, jak radzicie sobie ze sklepem GOG? Moim zdaniem ta strona jest problematyczna, najpierw kody z obrazka, potem załadowałam portfel, który okazał się w dłuższym rozrachunku problematyczny, ta gra na Macos się wiesza nie wiem jakie macie odczucia, czy też potwierdzacie te trudności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych