Bluedio Hs

Dodany 27 lipca 2021
4 komentarze

O wyglądzie i możliwościach tego przenośnego głośnika opowiada Piotr Żołądek

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Bluedio Hs

Ten podcast był pobierany 2579 razy

Komentarze

 • Brzeszczot pisze:

  Piotrze na stronie bluedio znajdziesz kabelek USB C z drugiej strony zakończony jackiem 3,5 i takim podłącza się słuchawki tej firmy do przewodowego źródła dźwięku, jeśli nie mają wejścia żeńskiego jack.

 • Brzeszczot pisze:

  PS niektóre modele tej firmy mogą nawet wyprowadzać dźwięk z gniazda USB C, albo żeńskiego jacka do podłączania drugich słuchawek i słuchania muzyki we dwoje.

 • Piotr Żołądek pisze:

  Oo, bardzo cenne informacje, dziękuję. i pozdrawiam.

 • Piotr Żołądek pisze:

  Zakupiłem kabel usb, na jack 3,5 z Bluedio i okazuje się, że niestety nie da się słuchać przez niego dźwięku, chyba, że urządzenie trzeba w jakiś sposób przestawić na tryb aux, ale kombinowałem i nic z tego nie wyszło.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych