Retekes V115

Dodany 8 lipca 2024
3 komentarze

Wygląd i możliwości tego przenośnego radioodbiornika opisują Patryk Faliszewski i Krzysztof Bruzda.
Audycja dostępna jest również w wygenerowanej automatycznie wersji tekstowej

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Retekes V115

Ten podcast był pobierany 671 razy

Komentarze

 • Iga pisze:

  Ciekawa audycja.

 • Djkrissu pisze:

  Odpowiadając jednemu ze słuchaczy, który pytał jak zaprogramować radio wedle własnych upodobań, jak chodzi o stacje radiowe. Po pierwsze, wyszukujemy interesującą nas stację, i kiedy już ją słyszymy, przytrzymujemy interesujący nas numerek na jednym z rzędów klawiszy nad klawiszami funkcyjnymi. Proszę uważniej słuchać podcastów, ponieważ mówiliśmy tam o programowaniu manualnym.

 • Marek Gągała pisze:

  Niestety, ale u mnie z tym programowaniem po swojemu jest jakiś problem. Ustawiam częstotliwość polskiego radia programu pierwszego, czyli w moim rejonie 105,1 mhz, przytrzymuję przycisk z cyfrą 1, ale gdy przełączę na inną stację, i chcę wrócić do jedynki, to niestety, nie działa, gdy nacisnę jedynkę, włącza się szum. Czyli to oznacza, że ta stacja się niestety nie zaprogramowała. Korzystałem z tej aukcji, gdy kupowałem ten odbiornik:
  https://allegro.pl/oferta/retekess-v115-przenosne-radio-fm-am-sw-mini-kuchenne-radio-odtwarzacz-mp3-13408859900
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, dlaczego mi to programowanie po swojemu nie działa. Chciałbym, żeby mi to w końcu zaczęło działać, bo to jest jedyna funkcja tego radia, której jakoś nie mogę rozgryść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych