Bilkom

Dodany 27 października 2013
2 komentarze

Michał Dziwisz i Patryk Faliszewski opisują podręczny rozkład jazdy pociągów na platformę iOS oraz Android, prezentując przy okazji różnice w korzystaniu z tego programu na obu systemach.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Bilkom

Ten podcast był pobierany 4685 razy

Komentarze

  • m-a-t pisze:

    Interesujący podcast, dziękuje

  • Krzysztof pisze:

    Data jest przestawiana w Androidzie, czasami nawet, można to usłyszeć, są trzy pionowe listy, od lewej data, godzina, minuty, co 5 minut. Poruszając się w poziomie wibracją wyczuwam te listy, nie chce mi czytać, ale po przesunięciu w dół, na ok, lub anuluj i ponownie powrócimy do góry, odczyta mi, co aktualnie ustawimy. Przy odrobinie wprawy da radę ustawić, wspieram się resztkami wzroku, ale przy testowaniu staram się nie patrzeć w podróży nie będę korzystał z dużej lupy, tylko ze słuchawek. Ulubione można również dodać. W zakładce lokalizacja w menu, przy wyświetlaniu połączeń na górze w miejscu, gdzie mówi nam start i koniec trasy, po prawej stronie ekranu, nie sygnalizuje gwiazdki, klikamy i otrzymamy komunikat „dodano do ulubionych”, dodaje trasę. Jeszcze dodam, przy polu edycji znajduje się z prawej strony przycisk nieopisany, wymawia jakąś liczbę, można tam otworzyć listę wpisywanych lokalizacji. Dzięki za programy o Androidzie dzięki Patrykowi przekonałem się do tego systemu, mimo że coś widzę, miej porównujcie, więcej prezentujcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych