Backpack Studio

Dodany 2 kwietnia 2019
7 komentarzy

Michał Dziwisz opowiada o możliwościach tej aplikacji dla systemu iOS, pozwalającej na nagrywanie dźwięku i dodawanie do niego różnych klipów audio.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Backpack Studio

Ten podcast był pobierany 3732 razy

Komentarze

 • Cieszę się z tej audycji, bo aplikację kupiłem już dosyć dawno, a nie rozumiałem wielu funkcji. Teraz może się uzewnętrznię:) Natomiast mam jeszcze pytanie o nagrywanie z mikrofonu w słuchawkach dołączanych do iPhone. Czy warto? Czy jakość jest wystarczająca, czy lepiej z tego zewnętrznego mikrofonu iPhone?

  • Michał Dziwisz pisze:

   Ja mikrofonu ze słuchawek nie używałbym z jednego, prostego powodu. Ma tendencje do ocierania się o ubranie przy najdrobniejszym nawet ruchu. Jest nieco gorszej jakości niż ten wbudowany w iPhone, to też fakt.

 • Jacek Zadrożny pisze:

  Tak podejrzewałem:) To jeszcze ostatnie pytanie: czy domyślne ustawienia są optymalne dla nagrywania z mikrofonu iPhone? Wiesz, że nie mam takiego słuchu, jak Ty, więc wolę zaufać bardziej doświadczonej osobie.

  • Michał Dziwisz pisze:

   osobiście mam to ustawione tak:
   mic volume: 45%
   sounds volume: 70%
   Master volume: 70%
   U mnie działa, na takich ustawieniach nagrywałem próbki.

 • Katrine pisze:

  W prawdzie kobiety w większości nie pasjonują się takimi rzeczami, ja choć jestem jedną z nich, dzięki swojemu narzeczonemu – Kamilowi Kaczyńskiemu, poniekąd trochę się w ten dźwięk wkręciłam, choć żadnego nagrania jeszcze w praktyce samodzielnie jeszcze nie zmontowałam. Byćmoże jeszcze kiedyś się tego będę chciała nauczyć.
  Co do samej aplikacji, którą pokazaliście, jest dosyć ciekawa.
  Szkoda tylko, że za jej pomocą, nie można wycinać wszelkiego rodzaju błędów, zająknięć, tudzież brania oddechów w trakcie wypowiedzi itd. Ciekawe, czy będzie to kiedyś w przyszłości możliwe.
  Katrine

 • Kamil pisze:

  A ja sobie chyba kupię tę aplikację, co do precyzyjnego cięcia istotnie Reaper, ale niezły jest też Goldwave, chociaż przy nim trzeba się napracować, żeby coś naprawdę precyzyjnie przyciąć, czasem wielokrotnie cofam zmiany i przycinam ten sam materiał, żeby naprawdę brzmiało dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych