Autobusy Miejskie z Różnych Krajów

Dodany 6 marca 2022
3 komentarze

Tym razem celem dźwiękowej wycieczki Tomasza Bileckiego będzie komunikacja miejska, a konkretnie autobusy. Jak brzmią w różnych miejscach na świecie? A jak wygląda kwestia zapowiedzi przystanków? O tym dowiecie się słuchając niniejszego materiału.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Michał Dziwisz pisze:

    znaczniki czasu:
    00:00:00 Intro
    00:01:47 Piętrowy autobus w Hongkongu
    00:22:08 Inny autobus w Hongkoongu
    00:42:24 Trolejbus w San Francisco
    01:03:11 Dojazd w Sao Paulo
    01:37:24 Podróż między dwoma miastami w Niderlandach
    01:57:53 Niemcy
    02:18:31 Binauralne nagranie z Hongkongu
    02:44:43 Budapeszt
    03:08:14 Montevideo
    03:28:55 Chile
    03:50:22 Manchester górne piętro autobusu
    04:09:12 Włochy
    04:27:37 Finlandia
    04:44:49 Estonia
    04:56:19 Francja
    05:07:39 Piętrowy, londyński autobus
    05:18:30 Rio de Janeiro
    05:28:43 Sevilla
    05:37:39 Meksyk
    05:46:20 Elektryczny autobus we Francji
    05:55:08 Tokio.
    06:03:35 Inny piętrowy autobus z Londynu
    06:11:46 Czechy
    06:19:32 Malezja
    06:26:47 Stambuł
    06:34:12 Autobus z 1937 roku, Finlandia

  • Grzegorz pisze:

    Wysłuchałem całości i jestem naprawdę pod wrażeniem. jako miłośnik autobusów pasjonat naprawdę Chylę czoła. świetna sprawa i gratuluję ogromu pracy.

  • Paweł Podolski pisze:

    Wspaniały podcast. Ja lubię różne odgłosy transportowe. Polecam pójść za ciosem i zrobić, o ile to możliwe podcasty o samolotach, pociągach, oraz statkach. Można by też dać różne dźwięki militarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych