Co To Jedzie?

Dodany 31 marca 2022
6 komentarzy

Czy możliwe jest rozpoznawanie pojazdów po brzmieniu ich silnika? W tej audycji Rok Mulec pokazuje, że tak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Co To Jedzie?

Ten podcast był pobierany 2220 razy

Komentarze

 • Tomek pisze:

  Roku. Sory, że przeklnę, no ale to co ty zaprezentowałeś w tym podcast-cie nie zasługuje na inny komentarz. Jesteś prze-ch**. Sory za to przekleństwo, no ale do takich ludzi jak ty, to naprawdę wśród młodych nie ma innego komentarza. Widać że jesteś fanatyk motoryzacji. Jeszcze raz przeklnę, bo na takie coś co pokazałeś nie ma innych słów. No kurwa podziwia mnie to, jak rozpoznajesz pojazdy po warkocie silnika co to za pojazd i ile jego silnik ma cylindrów. Naprawdę podziw. Pozdrawiam.

  • Miki pisze:

   Miałem kiedyś kolegę, który po dźwięku silnika rozpoznawał przelatujące samoloty. Wiedział jaki to model i wersja.

 • Aga pisze:

  Ciekawy talent 🙂
  Miałam kiedyś pieska, który umiał odróżnić ten sam model auta, którym jeśdzili dwaj różni kierowcy. Jednym jeździł mój dziadek, a drugim sąsiad. Ja tego nie umiałam rozróżnić, a Diunka już tak 🙂 Nie mam pojęcia jak ona to robiła. Nawet kolor obu samochodów był ten sam. Ona po odgłosie silnika potrafiła do tego dojść kto tym autem jechał. Niesamowite to było.

 • Tomek pisze:

  No ja też znam niewidomego kolesia, który potrafi po warkocie silnika rozpoznać jaki autobus jedzie. Potrafi rozpoznać markę autobusu i model.

 • alex77 pisze:

  no to wreszcie ktoś z kim mogę przybić piątkę bo mamy tą samą pasję

 • Milena Jakubowska pisze:

  No proszę jestem w szoku. Wiem, że masz dużo talentów, ale o takim talencie nie wiedziałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych