Pociągi Z Różnych Krajów

Dodany 31 marca 2023
4 komentarze

Tym razem dźwiękowa prezentacja dla miłośników kolei. Tomasz Bilecki prezentuje dźwięki pociągów oraz dworców z różnych stron świata.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Pociągi Z Różnych Krajów

Ten podcast był pobierany 2518 razy

Komentarze

 • Aga pisze:

  Od małego lubiłam jeździć pociągami

 • Michał pisze:

  Dawne dźwięki:
  Szafa grająca i bicie zegarów:
  https://youtu.be/N_XbZ5XhKMc
  https://youtu.be/4-dPcKRG7-Q

 • NATALIA. pisze:

  Jeśli chodzi o dźwięki o których Tomku mówiłeś na końcu jakie byśmy chcieli, to może samoloty?

  • Aga pisze:

   O to jest bardzo dobry pomysł. Chętnie bym takich dźwięków samolotów sobie posłuchała. Jestem fanką latania samolotami. Lubię dźwięk silnika podczas startu i lądowania. To mnie fascynuje. Za każdym razem się tym cieszę jak dziecko jak lecę samolotem, zupełnie tak jakby to był mój pierwszy raz 🙂 A podobno mówią, że po tym idzie poznać kogoś jak leci samolotem pierwszy raz, jeśli się wierci i cieszy tym co się dzieje, a ktoś kto leciał już wielokrotnie, to siedzi spokojnie w fotelu niczym nie wzruszony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych