Zawód: Realizator Audiobooków

Dodany 18 listopada 2016
3 komentarze

Jak wygląda praca realizatora książek audio? Jakie umiejętności musi posiadać osoba pracująca na tym stanowisku? O tych i innych aspektach swojej pracy opowiada Tomasz Bilecki.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Pawel pisze:

  Witam,
  Aczkilwiek informacje o pracy realizatora dzwieku przy obrobce ksiazek mowionych nie byly jakos powalajace, ale zagadnienie napewno ciekawe I mocno interesujace dla osoby niewidomej.
  Ciesze sie, ze Panowie chociaz nismialo, ale wspomnieli o tym, ze chcac zdobyc zatrudnienie musimy zapomniec o tym, ze jestesmy osobami niewidomymi, I ze fakt naszej niepelnosprawnosci raczej malo obchodzi potencjalnego pracodawce, I ze tak naprawde musza sie liczyc nasze umiejetnosci. Brak wzroku nie jest zadnym wytlumaczeniem dla braku tychze umiejetnosci I szukanie w naszej niepelnosprawnosci jakiegos wytlumaczenia jest mocno niedojrzale.

  Nie wiem czy wolno Ci Tomku wyjawiac tego rodzaju informacje, ale interesuje mnie koszt wyprodukowania jednej godziny ksiazki mowionej? Mysle tutaj o pracy wszystkich: realizatora dzwieku, osoby nagrywajacej itd.
  Pozdrawiam I zycze sukcesow.
  Pawel

 • wredny pisze:

  a mnie zduniewa że,MAC nie jest aż taką dostępnościową rewelacją .
  po za tym temat niezwykle interesujący jak dla mnie choć jestem tylko zwykłym czytelnikiem.

 • tomecki pisze:

  Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale chyba popsuła się maszynka do powiadamiania o komentarzach. :d. Trudno mi oceniać koszt, bo jest zapewne ileś rzeczy, o których nie wiem jak np. współpraca ze sklepami, tłoczenie płyt, jakieś inne opłaty związane np. z prawami autorskimi, a które nie są zapewne bez znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych