Audycja Kulinarna – Gołąbki

Dodany 15 stycznia 2012
4 komentarze

Tyflopodcast, oprócz audycji stricte technologicznych prezentuje także programy, które mogą zainteresować nie tylko miłośników nowoczesnych technologii, m.in. Audycje kulinarne. Oto kolejna z nich, tym razem Alicja Witek przedstawia sposób przygotowania gołąbków. Zapraszamy do słuchania i życzymy smacznego!

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Grzegorz pisze:

  Osobiście, jak chodzi o gotowanie to umiem robić jajecznicę. Parę potraw też :), lecz bardzo chciałbym się na uczyć bardziej z komplikowanych potraw. Piszę o tym w komentarzach, bo jestem gotów zapłacić za instrukcję „how to” dla osoby niewidomej.
  Wybaczcie jestem facetem ? 🙂

 • Midzi pisze:

  Grzegorzu, myślę, że nie będziesz musiał za nic płacić. Audycji kulinarnych, to mogę obiecać, będzie sporo. Tak na prawdę to już są, czekają jeszcze tylko na odpowiednią obróbkę i będą sukcesywnie publikowane.

 • Homik pisze:

  Dziękuję Pani Alicjo udały sie super pozdrawiam

 • Alicja Witek pisze:

  Bardzo się cieszę, dziękuję i pozdrawiam. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych