Projekt Infinity

Dodany 5 grudnia 2016
3 komentarze

Niewidomy konstruktor rakiet? Czemu nie! O swoich doświadczeniach związanych z budową tego typu urządzeń opowiada Dawid Pieper.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Projekt Infinity

Ten podcast był pobierany 4413 razy

Komentarze

 • Lechita pisze:

  Siemanko! Świetny podcast! Nawet nie wierzyłem że osoba niewidoma może robić coś takiego. Ale tak na marginesie co z tą Rywina? Co z tymi ognierewiny?

  • Dawid Pieper pisze:

   Witam.
   Dziękuję, miło mi słyszeć, że się spodobało. 🙂
   Audycja dość nieaktualna, od tego czasu sporo się nowych rzeczy stało, m.in. powstała nowa rakieta, Infinity2. 🙂 Więc projekt nadal się rozwija.
   Co do Reviny, będzie, będzie, rozmawiałem już z p. Michałem Dziwiszem odnośnie audycji o Eltenie, EltenAPI i Revinie właśnie. 🙂

 • Lechita pisze:

  A co do gry twojego autorstwa pt. dziedzictwa Aragona kiedyś coś takiego było co się z tym stało? Była jakaś Beta to bardzo Fajna gra ale zniknęła z Internetu. A tak przy okazji chciałbym z tobą pogadać nie mam kontaktu do ciebie dlatego piszę na komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych