Niewidomi w Społeczeństwie

Dodany 23 marca 2015
1 komentarz

Na temat statusu społecznego osób niewidomych Alicja Witek rozmawia z Krzysztofem Wostalem i Hanną Pasterny.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Niewidomi w Społeczeństwie

Ten podcast był pobierany 3155 razy

Komentarze

  • Daria pisze:

    Dziękuję za tę audycję. Sądzę, że jest to ważny temat zarówno dla nas jak i dla reszty społeczeństwa. Dodam jeszcze, iż zgadzam się, że to, że nie widzimy powinno wręcz być traktowane jako cecha.. Cecha nie definiująca całej naszej osobowości. Bo to, iż na przykład ktoś ma długie włosy, nie znaczy, że nie potrafi upiec ciasta… Albo nie można się z nim porozumieć jak z człowiekiem. Musimy dążyć do tego postrzegania nas. Jeśli każdy z osobna zacznie wychodzić, załatwiać swoje sprawy, nawet wychodzić po bułki rano… Ten obraz się zacznie zmieniać. Jeśli nie będziemy odbierać sobie przyjemności wychodzenia z domu, realizowania pasji i marzeń, sami zdobędziemy pewność siebie, którą możemy zmienić opinię o społeczności ludzi niewidomych. Oby więcej takich spotkań i rozmów! Tacy ludzie jak Państwo potrafią dodać skrzydeł i utwierdzić w swoich opiniach. Cieszę się, że nie jestem w nich odosobniona. Pozdrawiam ciepło w te chłodne Święta. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych