Apple Watch Po Polsku

Dodany 30 września 2015
9 komentarzy

Powracamy do tematu inteligentnego zegarka Apple, tym razem Piotr Witek prezentuje to urządzenie mówiące w naszym rodzimym języku.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Apple Watch Po Polsku

Ten podcast był pobierany 10103 razy

Komentarze

 • Witam super audycja. Cieszy mnie to, że zegarek dostał wsparcie polskie.

 • A Michała chciałam spytać jak to się robi, że dyktujesz iphonowi do kogo chcesz dzwonić i faktycznie wybiera ten kontakt?
  Za udzielenie odpowiedzi dziękuje.

 • m-a-t pisze:

  Katarzyna, wciskasz ten okrągły przycisk na dole ekranu, czekasz na dźwięk i dyktujesz. Ale jak chceż dyktować po polskiemu to musisz mieć wyłączoną siri. Wejdź sobie w ustawienia/ogólne/siri i zobacz jaki masz język ustawiony.

 • Piotrek2 pisze:

  No a cena jak zwykle wzięta z kosmosu. Zegarek może i fajny, ale nie wart nawet połowy tej ceny.

 • Grzegorz pisze:

  Funkcje fitnesowe są tak skonstruowane, że powiadomienia o tym, że trzeba się ruszyć można albo potraktować serio albo wyłączyć, inaczej stają się deprymujące albo upierdliwe. W ciągnąłem się w tę zabawę i zdarza mi się wrócić do domu dłuższą drogą albo biec trochę dalej lub dłużej tylko po to by osiągnąć lub przekroczyć dzienny cel. 🙂
  Wadą tego zegarka jest wolno reagujący interface. Po prostu przełączanie stron w np. treningu jest jak nurkowanie w kisielu. 🙂

  • Grzegorz pisze:

   Małe p.s.
   Obawiam się, że wolno działającego interface’u nie załatwi kolejna wersja oprogramowania. Trzeba będzie poczekać na drugą generację zegarka.:(
   Więc tym, którzy chcieliby 9 października stanąć w kolejce po Apple Watch’a w Polsce po podcaście Michała i Piotra, szczerze proponuję wstrzymać konie do premiery kolejnego urządzenia, bo na pewno będzie szybsze.

 • Piotr Witek pisze:

  Grzegorzu, masz absolutną rację. Zarówno co do responsywności urządzenia jak i podkręcaniu sobie aktywności. Też tak mam. Łapię się na tym, że systematycznie wydłużam sobie czas treningu… 😉

 • Dzięki za informacje. Sprawdzę, ale stego co wiem, to mam wyłączoną syri.

 • Josefina pisze:

  On April 7, 2009, the nighttime drama 90210
  on thhe CW network, aired a special episode where the
  character Silve was recognized wiuth bipolar disorder dsm 5, Josefina, disorder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych