Apple Music

Dodany 21 lipca 2015
4 komentarze

O najnowszej usłudze firmy Apple, umożliwiającej dostęp do muzyki w postaci tzw. strumieniowej rozmawiają Michał Dziwisz i Michał Kasperczak.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Apple Music

Ten podcast był pobierany 6738 razy

Komentarze

 • Michał Mateusz Zabłocki pisze:

  Czy w tym roku będzie audycja o wwdc 2015?

 • Dj pajda pisze:

  Witam jak anulować subskrybcje tego serwisu bo mi osobiscie mi sie to nie podoba kupićc łatwo zrezygnować gorzej pozdrawiam

 • Piotr pisze:

  Wchodzisz na muzykę, potem konto i pokaż Appleid. Potem logujesz się do Itunesstore i wchodzisz w subskrypcję, dalej sobie poradzisz.

 • Piotr pisze:

  Testował to ktoś na 4s? Wyszukiwarka muli się jak cholera, literki wyświetla dopiero po pięciu sekundach od wpisania. Jeśli to ma tak działać to złamanego grosza za to nie dam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych