Rok 2016 w TyfloInformatyce

Dodany 1 kwietnia 2017
6 komentarzy

Miniony rok pod względem istotnych dla niewidomych zmian i wydarzeń podsumowują Michał Dziwisz, Michał Kasperczak i Paweł Masarczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rok 2016 w TyfloInformatyce

Ten podcast był pobierany 12563 razy

Komentarze

 • wredny pisze:

  komunikaty talkbacka zostały skrócone do siatka i po za siatką lista i po za listą.
  Czekam na WINDOWS 10 CREATOR.

 • KotMouky pisze:

  Pffff z Windowsem, mogliscie powiedziec ze nowy Talking Arch wyszedl a nie o jakims tram systemie dla prostakow. Koty sa miekkie!

  • wredny pisze:

   proszę mnie nie obrażać i o ile to możliwe używać Polskich znaków PROSTAK UŻYTKOWNIK WINDOWS 10 Pozdrawiam.

 • Jeśli chodzi o informację o powiadomieniach, że było ono ileść metrów temu to już znikło, oraz wróciła informacja o wyłączaniu iphona, która była od wersji ASO 9 a potem w wersji 10 została zniesiona, natomiast wróciła z aktualizacją bodajrze 10.2. Jeśli chodzi o laptopy firmy apple to instalowanie wersji na wersje systemu ma się wrażenie, że sprzęt chodzi lepiej, i tak jest za każdym razem gdy jest aktualizacja. Natomiast co do komunikatu zajęte pojawia się on nie tylko w safarii, ale także w aplikacji iTunes.
  Co do windowsa to też coś się tam dzieje, najbardziej czekam na tą aktualizację, która ma być w kwietniu, bo jestem jej ciekawa.
  Co do androida nie jestem narazie się w stanie wypowiedzieć, ponieważ używam tego systemu dopiero kilka miesięcy i nie wszystko jeszcze wypróbowałam.
  Pozdrawiam i dzięki za super audycję, bo jej wyczekiwałam.

 • KotMouky pisze:

  Hmm, co do systemu dla prostaków: nie polecam, jesteście szpiegowani! Ludzie! Otwórzcie wkońcu oczy!

  • wredny pisze:

   nie wierzę w system idealny,wolny od szpiegostwa nawet w przypadku linuxa .
   Proszę zasugerować użytkownikom sprzętu APPLE wymianę ich oprogramowania na alternatywny system operacyjny na pewno będą zadowoleni”
   proponuję krucjatę”przeciwko androidowi i szpiegowi nad szpiegami GOOGLE.
   POWODZENIA .
   PROSTAK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych