Alcatel Linkzone 4G LTE

Dodany 18 marca 2019
1 komentarz

O wyglądzie i możliwościach tego niewielkiego, mobilnego routera opowiada Robert Łabędzki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Alcatel Linkzone 4G LTE

Ten podcast był pobierany 3030 razy

Komentarze

  • Zator pisze:

    Wielkie dzięki za podcast Robert. Mam ten router od 09/2017 chwilowo leży w szufladzie, nie mniej był zakupiony w sieci play. Niestety play nie dał nigdy 30 megabitów, przeważnie osiągana prędkość to 17 15 megabita. Często prędkość spadała, co powodowało np. cięcie się filmów oglądanych na smart tv firmy lg. To pewnie wina operatora, dla tego zmieniłem mobilny internet na plusa, obecnie używanym routerem prze ze mnie jest huwaei e5573 myślę, że gabarytowo mniejszy od Alcatela. W play panel ustawień wywoływało się wpisując adres ip w przeglądarce 192.168.8.1 ten sam ip jest też w plusie. Jedną z wad, a przynajmniej tak było u mnie było to, że gubił konfigurację hasła do panelu ustawień, także ssid. Po prostu wracał do ssid play 4g lte, zaś hasła admin. Faktycznie mogło to być podyktowane aplikacją playpoland, którą router instaluje z kartą sim wspomnianego operatora. Muszę go przetestować z kartą obecnego i zobaczyć jak się Alcatel będzie zachowywał. Nie mam stacjonarnego internetu już od dawna i jako żywo technologia lte mnie interesuje. Niestety, nie zauważyłem w nim także opcji preferowanego trybu połączenia, był auto, nie można było ustawić tylko lte. Tylko lte mam teraz, ale to też chyba zależne właśnie od operatora. W każdym razie, przetestuję z plusem ów routerek, napiszę jak się zachowuje. Pozdrawiam ciebie i czytających ten może nie co nieskładny, ale na gorąco po wysłuchaniu komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych