Zoom H1

Dodany 4 maja 2011
4 komentarze

Rejestratory z rodziny Zoom to stosunkowo niedrogie, a przy tym charakteryzujące się dobrą jakością rejestrowanego dźwięku urządzenia. Michał Kasperczak opisuje najtańszy model z tej grupy, Zoom H1.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Zoom H1

Ten podcast był pobierany 3391 razy

Komentarze

 • Pshemko pisze:

  Panowie, robicie dobrą robotę, ale przydałoby się popracować nad waszą stroną. Przede wszystkim rss jest do kitu i ściągają się tam pliki z rozszerzeniem php. I przydałoby się też dodać podkast do itunes.

 • midzi pisze:

  Z naszym RSS to jest tak, że jedne programy go lubią, drugie wręcz przeciwnie. Jutro pojawi się kanał, który powinien rozwiązać te problemy.

 • midzi pisze:

  Nieco później, niż obiecałem, ale są. Kanały, z którymi Itunes już sobie radzi, zapraszam do działu RSS.

 • Mati pisze:

  Witam, mam pytanie co do Zooma h1. Jako, że zamierzam zakupić sobie ten sprzęcik. Nieposiadam jednak czytnika kart micro sd w komputerze, czy mogę bezpośrednio podpiąć to urządzonko pod usb do komputera przez kabel? Michał o tym nie wspomniał, więc dopytuje. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych