Wymiana kranu

Dodany 1 czerwca 2018
4 komentarze

Czy w przypadku awarii kranu lub baterii wodnej możemy poradzić sobie sami? W tej audycji Piotr Witek pokazuje, że tak i że proste prace hydrauliczne jesteśmy w stanie wykonać bez użycia wzroku.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Wymiana kranu

Ten podcast był pobierany 4430 razy

Komentarze

  • Grzegorz 76 pisze:

    Brawo Piotr,gratulacje

  • Tomek pisze:

    Piotrek jesteś prze talent. Gratulacje. Mam nadzieję że bateria nie cieknie. Pozdro.

  • Piotr Witek pisze:

    Heh, panowie, mam nadzieję że nie cieknie, bo właśnie ja jestem na wakacjach, a kran w domu… Ale jak inspektor Alicja bardzo uważnie sprawdzała efekty mojej pracy, to stwierdzono brak nie tylko przecieków, ale również zawilgoceń, nawet po kilku dniach od montażu. Tak więc taśmę teflonową polecam. I dzięki za miłe słowa, ale jak sami słyszeliście, to żadna filozofia. Ja czekam na podobne nagrania innych niewidomych. Uważam, że mogą być bardzo przydatne.

  • […] Prezentujemy kolejny, przygotowywany wspólnie z internetowym Radiem DHT odcinek magazynu RTV, na kolejną porcję aktualności ze świata radia i telewizji zapraszają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Materiał z warstwą muzyczną tradycyjnie dostępny jest na stronie Radia DHT (uwaga, odnośnik otwiera się w nowym oknie). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych