Wspinaczki Górskie

Dodany 6 marca 2015
2 komentarze

Na temat chodzenia po górach, oraz bezpiecznych zachowań na szlaku w kontekście niewidomych rozmawiają Magdalena Rutkowska i Michał Jurczyk.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Wspinaczki Górskie

Ten podcast był pobierany 4326 razy

Komentarze

  • Anula pisze:

    Wspaniała audycja. Michał to człowiek z pasją a jego miłość do gór słychać w każdym słowie.Niesamowity człowiek ,którego opowieści można słuchać godzinami. Podziwiam jego wiedzę, pasję i niesamowicie realistyczny przekaz .Słuchając jego opisów czuje się jakby się było w tych miejscach o których mówi a wręcz czuło zapach kosodrzewiny . Dziękuję za audycję na wysokim poziomie. Pozdrawiam.

  • Michał Jurczyk pisze:

    Cześć Anula.
    Czy to ty,moja współtowarzyszka kilku wypraw górskich m.in. też tej opisywanej w audycji??
    Dziękuję za pozytywny komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych