Weather Gods

Dodany 20 czerwca 2022
3 komentarze

Paweł Masarczyk demonstruje możliwości tej aplikacji pogodowej dla systemu iOS, charakteryzującej się m. in. Dźwiękową ilustracją wyświetlanych prognoz.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Weather Gods

Ten podcast był pobierany 2381 razy

Komentarze

 • Tomek pisze:

  Witam. Aplikacja bardzo ciekawa i pewnie sobie ją pobiorę. Mam pytanie czy gdy w appstorze wpiszę weather gods to w której pozycji będzie darmowa wersja? Jeszcze apropo tych dźwięków. Co do wiatru, to faktycznie słychać to, ale nie jak wiatr, tylko jak szum morza. Najbardziej realnym dźwiękiem był dźwięk gradu. Co do śniegu, to w rzeczywistości nie słychać jak śnieg sypie. No może coś słychać jak ostro sypie i w dodatku wieje i są zamiecie. Podsumowując apka bardzo fajna i dla maniaków pogody napewno się bardzo przyda. Pozdrawiam.

  • Paweł Masarczyk pisze:

   Witaj Tomku!

   Dzięki za komentarz i recenzję. Aplikacja darmowa to jedyna wersja jaką znajdziesz w App Store. Opcje płatne to subskrypcje, które możesz aktywować w jej ustawieniach.

   Pozdrawiam i miłego korzystania.

 • Adrian pisze:

  Jak zobaczyłem aplikację ponad 2 lata temu, bardzo mi siię spodobał jej pomysł i podejście do chęci udostępniania niewidomym. Zajmowałem się nawet tłumaczeniem w tamtym czasie jej na język polski. Niestety z midającym czasem używania, apka średnio się sprawdzała, właśnie w przypadku godzinowego przeglądu, ale i dla poszczególnych dni jej sprawdzalność w moim odczuciu odbiega od prognozy Apple.
  Niby pokazuje godzinowo na kilkanaście dni do przodu, jednak w mojej ocenie to bardziej wróżenie z fusów. Zresztą rozmawiając z osobami zajmującymi się prognozowaniem pogody, przewidzenie jej na 2 dni do przodu w Polsce jest dużym wyzwaniem dla naszych meteorologów.
  Aktualnie wróciłem do pogody systemowej,a jedyne czego mi brakuje to możliwości powiadamiania o warunkach i zmianie powiadomieniami. W Bogach jest to super opcja, niestety przez sprawdzalność mało przydatna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych