Nowości w iOS 17 i macOS Sonoma

Dodany 22 czerwca 2023
2 komentarze

Piotr Machacz i Arkadiusz Świętnicki demonstrują nowości, jakie pojawią się w tegorocznych wydaniach systemów iOS oraz macOS. Uwaga, niniejsza audycja jest prezentacją bardzo wczesnych wersji testowych, nie zalecamy ich instalacji niedoświadczonym użytkownikom!
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Mateusz pisze:

    Powiadacie, że w najnowszej aktualizacji Voice Over przyspieszył. Ja ogarnąłem sobie znaczne przyspieszenie VO bez wgrywania bety, dodając do listy języków głos Eloquence. I gdy VO zaczyna się dławić, wystarczy przeskoczyć na sekundę na ten głos, wrócić do polskiego i lata jak zły. Na iPhone jest to zauważalne znacznie bardziej, ale na Macu też robi robotę.

  • Nuno pisze:

    Znam ten sposób, zale to przysieszenie jest jeszcze bardziej xD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych