Warsztaty Fundamenty Udanego Ojcostwa

Dodany 15 maja 2016
3 komentarze

O zajęciach, prowadzonych z myślą o niewidomych ojcach z organizatorem tego przedsięwzięcia, Grzegorzem Rzeszutkiem rozmawia Alicja Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Grzegorz Rzeszutek pisze:

  Właśnie się wczoraj dowiedziałem, że w lipcu i sierpniu 2016 odbędą się 2 tury warsztatów „Fundamenty Udanego Ojcostwa” w Gdańsku, dla mieszkańców województwa pomorskiego. Każda tura to 3 dni w przepięknym ośrodku wypoczynkowo-rehabilitacyjnym na Wyspie Sobieszewskiej prowadzonym przez Siostry Franciszkanki. Zapewniony będzie nocleg i pełne wyżywienie. Na razie dogrywamy detale. Więcej informacji uda nam się podać w ciągu tygodnia. Na jednych warsztatach będzie opcja przyjechania obydwojga rodziców. Cieszę się, że pomysł warsztatów zaczyna kiełkować. Samą rekrutacją będzie zajmował się ośrodek, ale jak ktoś będzie chciał może pisać także do mnie na [email protected]

 • Witam bardzo interesująca audycja. Temat w dzisiejszym czasie jak najbardziej jest prawidłowy. Czy można by podobną audycję zrobić w kwestii macierzyństwa?
  Pozdrawiam

  • Grzegorz Rzeszutek pisze:

   Myślę, że tak. Jest to właściwe pytanie do Pani redaktor – Ali /witek. W Polsce jest wiele wspaniałych matek, które mogą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych