Voice Dream Scanner

Dodany 29 sierpnia 2020
1 komentarz

Możliwości tej aplikacji OCR w systemie iOS prezentuje Michał Brajer.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Voice Dream Scanner

Ten podcast był pobierany 4304 razy

Komentarze

  • Aga pisze:

    Co do skanowania ulotek to ja również tego nie polecam. Zawsze sobie warto (tak jak było zresztą mówione w audycji) ulotkę danego leku poszukać w internecie. Co do KNFB Reader’a To mam takie same odczucia -niepotrzebnie wyrzucone pieniądze. Na szczęście kupiłam ten program w promocji. Inaczej nie zdecydowałabym się na jego zakup. Powiem tak zrobiłam kiedyś taki test i zrobiłam zrzut ekranu z menu ustawień iPhone’a i też mi jakieś kwiatki powychodziły. Przecież zrzutu ekranu nie da się chyba nawet po niewidomemu zepsuć, a tu takie zaskoczenie że jednak nie wszystko rozpoznał prawidłowo. Kolejna rzecz z tym wykrywaniem krawędzi to jest niezła ściema. Podam taki przykład: kiedyś skanowałam jakiś dokument i bez przerwy aplikacja twierdziła, że jakiejś części strony nie widać, podczas gdy to była nieprawda. Poprosiłam moją mamę, która widzi żeby zerknęła na to co ja robię i mi powiedziała że wszystkie krawędzie mam w kadrze. Bardzo się wtedy zawiodłam na tej aplikacji.
    Co do prezentowanej aplikacji tutaj, to raczej jej nie zakupię. To by były kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. W każdym razie dzięki za audycje. Wiem czego nie kupować hehe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych