Vocalizer For Android

Dodany 3 marca 2015
2 komentarze

Możliwości tych popularnych głosów, które zagościły również w systemie Google opisuje Rafał Kiwak.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • wredny pisze:

  Ciekawe kiedy użytkownicy androida doczekają się JACKA OD IVONY .
  co do pecet-owego loquendo to już od dawna nie ma problemu z %.
  bardzo chciałbym usłyszeć podobną audycję na temat produktów firmy acapela.
  Dziwi mnie dlaczego producenci vocalizera porzucili głos Agata
  Sam jestem od niedawna użytkownikiem tabletu z androidem i nie podoba mi się IVONA MAJA a o google tts nawet nie ma co wspominać androidowy vocalizer jest moim zdaniem dużo lepszy od androidowej ivony w języku polskim .
  ivona maja to ten sam głos co ivona ewa tylko nieco zmieniono mu wysokość żeby chociaż ivona ewa była dostępna na androida że o ivona Agnieszka nie wspomnę androidowa ivona w językach obcych jest o wiele lepsza od vocalizera który, co prawda ma aż 4 głosy brytyjskie daniel serena kate i oliver ten ostatni chyba najlepszy jednak moim zdaniem amy z ivony jest od nich lepsza.

 • Maciek pisze:

  Witam serdecznie.
  Od paru tygodni posiadam vocalizera dla androida i muszę przyznać że jestem oczarowany jego responsywnością oraz przetwarzaniem różnego rodzaju informacji. Dotychczas kiedy jeszcze nie posiadałem tego cudeńka zachwycałem się espeakiem, bo jak wiadomo powszechnie niewidomi wirtuozi, którzy cenią sobie wysoką responsywność korzystają z tego opensorceowego rozwiązania. Vocalizer jednak zmienił wszystko.
  A teraz w paru prostych słowach: Bardzo serdecznie polecam. Ja wyboru nie żałuję, chociaż jeden głos kosztuje prawie dwie dyszki w mocnym zaokrągleniu. Wart jest swojej ceny! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych