Ustawienia Windows Vista

Dodany 11 grudnia 2009
1 komentarz

O systemie Microsoft Windows Vista mówi się różnie. Istnieją tacy, którzy twierdzą, że ta platfoma nie jest przyjazna dla niewidomych. W tym odcinku Rafał Kiwak pokazuje, że z Vistą i screenreaderem da się wygodnie pracować, a przy okazji prezentuje podstawowe różnice pomiędzy Vistą a XP.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Ustawienia Windows Vista

Ten podcast był pobierany 5417 razy

Komentarze

  • Rabbeat pisze:

    Używam Visty od roku razem z Jawsem najpierw wersja 9, a teraz 10 i potwierdzam, że wszystko działa bez problemów, nawet bez jakichś specjalnych ustawień, które są raczej kwestią przyzwyczajenia niż tego, że coś miało by być niedostępne. Mnie osobiscie najbardziej denerwuje zmiana okienka otwierania pliku, którą uważam za niepotrzebną, aczkolwiek da się z tego korzystać po przyzwyczajeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych