Różnice między Windows 7 a Windows XP

Dodany 15 sierpnia 2010
1 komentarz

Czas na zapoznanie się z kolejnym systemem operacyjnym. Oto pierwszy materiał dotyczący systemu Windows 7. W tym odcinku, Rafał Kiwak porównuje „Siódemkę” z najbardziej znanym jak dotąd systemem operacyjnym ze stajni Microsoftu, czyli Windows XP.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • zxz pisze:

    uff szkoda że panel sterowania sprawił ci najwięcej kłopotów. Ja nauczyłem się go w ciągu 15 do 20 minut a systemu użyywam od ubiegłehgo poniedziałku. To jest system prostrzy niż xp, chyna ktoś kto w ogóle nie miał styczności z komputerem tylko mógłby mieć problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych