Ulgi Transportowe

Dodany 11 sierpnia 2015
9 komentarzy

Alicja Witek i Magdalena Szyszka rozmawiają na temat różnego rodzaju ulg związanych z przejazdami osób niewidomych.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Ulgi Transportowe

Ten podcast był pobierany 3501 razy

Komentarze

 • Dziękuje bardzo za odpowiedź napewno spróbuję rozwiązania, które zostało powiedziane w audycji pod moim adresem. Szkoda, że to była ostatnia audycja o tematyce prawniczej, bardzo mi się podobały te audycje. Pozdrawiam.

 • M pisze:

  Witam. A ta legitymacja osoby niepełnosprawnej to jest ta z ZUS wydana do otrzymywania renty, czy o inną legitymacje chodzi?

 • Paweł pisze:

  Wielkie podziękowania dla pań ,za bardzo przydatne informacje
  Pozdrawiam 🙂

 • dj pajda pisze:

  Witam podpisuję się oburącz 2 rękami świetne podcasty prosimy o następne ja dorzucę skromnie swoją małą podpowiedź Myślę że wiele osób będzie z tego tematu zadowolonych Więc proszę o podcast O założeniu Gabinetu masażu Przez osobę nie widomą Jak ugryźć temat ZUS-u urzędu skarbowego i pefronu Skoro są jakieś dotacje do wynagrodzenia Więc osoby niewidome mogłyby samodzielnie założyć Gabinet masażu i być całkowicie niezależne i pracować na siebie a nie na kogoś Pozdrawiam i czekam na kolejne audycje

  • Fido pisze:

   Witam,
   Jeżeli chodzi o otwarcie własnego gabinetu masażu nie jest to, aż tak bardzo skomplikowane, a nawet mógł bym stwierdzić, że proste i banalne. Istnieje coś takiego jak Jedno okienko i niczym nie trzeba się martwić. W parę dni i firma już funkcjonuję. Jedynie co może być skomplikowane to instytucja wszystkim znana czyli Pefron, ale również jestem za tym aby taka audycja powstała, bo może coś się dowiem czego nie wiem i będę mógł tą wiedzę wykorzystać w mojej pracy.
   Pozdrawiam

 • Arek pisze:

  Witam
  Odnośnie karty parkingowej, to umożliwia nam wjazd na teren niektórych ośrodków czasowych ze zniżka wysokości 50%. Są wakacje wiec ta informacja może być przydatna Pozdrawiam!

 • Ala Witek pisze:

  Witam. Serdecznie dziękuję w imieniu Magdy i własnym za tak miłe komentarze. Legitymacja osoby niepełnosprawnej jest wydawana przez mops lub mopr. Bardzo dziękuję za propozycję audycji o gabinecie. Na pewno taki podcast przygotuję. Pozdrawiam.

  • Krzysztof pisze:

   Legitymacja osoby niepełnosprawnej jest to tak zwana biała legitymacja. Jest ona wydawana przez powiatowe lub miejskie zespoły do spraw orzekania o niepełnosprawności na podstawie orzeczeenia o niepełnosprawności.

 • Asia pisze:

  dokładnie, dodam, że taka karta os. niepełnosprawnej posiada zdjęcie, dane osobowe i symbol w Naszym przypadku to 04O
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych