Tyflopodcast w Radiu EN – Sprzęt Sieciowy

Dodany 24 października 2011
1 komentarz

Michał Dziwisz i Robert Łabędzki rozmawiają na temat metod łączenia się z internetem. Tematy dyskusji to m.in. modemy ADSL i kablowe, routery oraz urządzenia do korzystania z internetu mobilnego.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Rabbeat pisze:

    Myślę, że warto również wspomnieć o technologii CDMA czyli oferowanej przez Orange usłudze Orange Freedom Pro, która w wielu miejscach działa również bardzo dobrze, aczkolwiek w obliczu LTE pewnie zostanie za jakiś czas wyparta z rynku. Niestety posiada ona limity transferu, ale z tego co wiem sprzedawany wraz z usługą router (zwłaszcza ten poprzedni z 4 antenkami – 2 do Internetu i 2 do Wi-Fi) sprawuje się całkiem nieźle i da się go skonfigurować poprzez przeglądarkę jak zwykłe routery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych