Tyflopodcast w Radiu EN Poczta Elektroniczna

Dodany 5 lipca 2011
2 komentarze

W tym odcinku Michał Dziwisz, Michał Kasperczak i Rafał Kiwak rozmawiają o poczcie elektronicznej, konkretnie o protokołach, dostępnych programach pocztowych, a także e-mailowej netykiecie.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • adelcia pisze:

    hejka witajcie ja chciala bym sobie zsinchronizowac kontakty w ksiazce adresowej thunderbird z kontaktami w komoorce. Mowilam o tym w podcascie i polecono mi proobowac zainstalowac nokie owi suite ale jak sie doczytalam ona niedziala z telefonem nokia 6681.

  • killer-of-god pisze:

    Zacznijmy od tego, że ten program jest nie dostępny, przynajmniej nie był kilka miesięcy temu, gdy próbowałem go zainstalować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych