Tyflopodcast w Radiu EN – Nadawanie w Radiu Internetowym

Dodany 27 czerwca 2011
8 komentarzy

Michał Dziwisz, Patryk Faliszewski i Robert Łabędzki rozmawiają na temat nadawania w radiu internetowym. Co jest nam do tego potrzebne? W jakie oprogramowanie powinniśmy się wyposażyć? Z czego audycje prowadzi się najwygodniej? O tym wszystkim w tym odcinku.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • W pisze:

  Odnośnie do licencji:
  Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ani nie prowadzę własnego radia, ale wiem, że o ile nie nadaje się polskich utworów, to można zarejestrować swoją stację w którejś z zagranicznych organizacji zbiorowego zarządzania, dzięki czemu można znacznie obniżyć koszty tych licencji.

  Ps.: Można prosić o nazwę piosenki, która została wyemitowana po audycji? Nie ma jej w podcaście, a jestem ciekaw, czego to rzekomo nie wolno puszczać w radiu… 🙂

 • adelcia pisze:

  witajcie ja nadaje z programiku mixx i to fajna sprawa.

 • roberth pisze:

  A coś pod Maczka za przeproszeniem? Jakiś emisyjny sofcik by mnie interesował, bardziej pod nagrywanie podcastów i pracę z mikserem. Coś niby szukałem i pewnie jeszcze poszukam, ale gdybyście przypadkiem o czymś wiedzieli, to nie wywarzałbym firanek… 🙂

 • piter.9521 pisze:

  mi ta audycja się bardzo podobała.

 • Rabbeat pisze:

  Ja również proszę o tytuł ów słynnej piosenki hitu, który był na końcu 😉

 • Midzi pisze:

  Ten utwór to MR Harmoszku – Harmoszka

 • Rabbeat pisze:

  No faktycznie okropne to coś 🙂

 • Pawel pisze:

  Witam. Czy macie jakies doswiadczenie z Barrcode BCX3 professional broadcast software, a jesli tak jak wyglada jego dostepnosc dla czytnikow ekranu?
  Dzieki za odpowiedz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych