Tissot Silen-t

Dodany 2 marca 2015
5 komentarzy

Robert Łabędzki opowiada o wyglądzie i działaniu tego zegarka, pozwalającego na dyskretne sprawdzenie godziny.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • MMar pisze:

  Witam. Dobry, porządnie wykonany i estetycznie wyglądający zegarek musi niestety kosztować odpowiednią sumę. Poza tym jest to, oprócz gadżetu również element garderoby i biżuterii. Nie wyobrażam sobie przykładowo zakładania do garnituru plastikowego mówiącego zegarka o wyglądzie zabawki z odpustu. Sam używam tradycyjnego starego sowieckiego sprzętu marki Rakieta, nawiasem mówiąc zdaniem wielu zegarmistrzów i moim również bardzo solidnego zegarka. Wykonanie tyle toporne, co trwałe, wskazówki sztywno zamocowane, że można się w nimi po nosie drapać, a przynajmniej wygląda jak normalny zegarek. I to tykanie mechanizmu. Pozdrawiam

 • Michał Jurczyk pisze:

  Witam.Posiadam owy zegarek który sprawdził się w wielu ekstremalnych warunkach np.wysoka i niska temperatura,woda,kurz,pot,zahaczenie o różne powierzchnie i zdał egzamin swojej wytrzymałości.
  Zegarek można również nabyć u naszego Adama Ostrowskiego.
  Informacja dla alergików-koperta jak i bransoleta nie uczulają,są antyalergiczne.
  Zapytanie do Roberta Łabędzkiego:
  bateria która ci wylała wcześniej została wymieniona w serwisie Tissota? Jeśli tak to czy nie powinni oni ponosić odpowiedzialności? Oczywiście,wiadomo iż nie są w stanie przewidzieć która bateria wyleje a która nie ale jednak powinni w pełni być odpowiedzialni za serwis czyż nie?
  Zegarek polecam mimo jego dość wysokiej ceny.Można starać się o dofinansowanie do jego zakupu np. w PCP-rze.

 • Rabbeat pisze:

  Bardzo ciekawa konstrukcja porządnej marki, niestety ta cena trochę odstrasza. Szkoda jednak, że nie zaprezentowaliście tego zegarka dużo wcześniej na antenie tyflopodcastu, bo zapewne bym go wówczas nabył, gdyż rozglądałem się za czymś właśnie eleganckim, czego nie można powiedzieć o wszystkich „gadających” czasomierzach, ale teraz to już pewnie poczekam czy zaoferuje coś dla nas Apple Watch 🙂

 • Tomek pisze:

  Witam,

  Nabyłem dotykowy zegarek Tissota w 2012 roku. Z uwagi na cenę dłuuugo zastanawiałem się nad jego zakupem, jednak z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że było warto. Największym plusem jest możliwość dyskretnego sprawdzenia godziny – w pociągu, tramwaju, na uczelni, w kościele – wsunięcie palca pod rękaw, dwie sekundy i już wszystko wiadomo. Polecam bardzo wszystkim niezdecydowanym!

 • Tomek pisze:

  Posiadam ten model od 2004 roku. Jedyne co robię regularnie to wymiana baterii co 12 miesięcy. Do tej chwili ani jednej awarii. Sprzęt na wiele, wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych