Internet w notatniku Pacmate

Dodany 8 lipca 2010
4 komentarze

To już ostatnie spotkanie z tym popularnym w Polsce notatnikiem. W tym odcinku, Janusz Rutkiewicz demonstruje zachowanie urządzenia w internecie, udziela także kilku praktycznych wskazówek posiadaczom jego starszych wersji.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Internet w notatniku Pacmate

Ten podcast był pobierany 4080 razy

Komentarze

 • rafkiw pisze:

  A co tej Pani się stało że taka przesterowana?
  Czy ona zawsze tak ma?
  W pierwszej chwili w ogóle jej nie poznałem.

 • Michał Dziwisz pisze:

  Przester? Ja nic takiego nie słyszę. Fakt faktem, że synteza w Pacmate jest kiepściutka, ale to w dużej mierze może być spowodowane słabymi przetwornikami w karcie.

 • Rabbeat pisze:

  Nie no są jakieś dziwne trzaski, które na pewno nie są spowodowane niską jakością przetworników, a raczej samego syntezatora lub głośniczka Pacmate’a jeżeli to było nagrywane mikrofonem, a nie z wyjścia.

 • Janusz Rutkiewicz pisze:

  Stosowana karta dźwiękowa do agaty jest marna. Przy speaku nie ma tego efektu ale w momencie kiedy to robiłem dysponowałem firmowym urządzeniem i to raczej do testów ze spolszczeniami, na którym dokonywano sprawdzenia tłumaczeń. Obecnie na swoim używam speaka i tu już jest znośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych