TCL Linkhub 5G Home Station HH515 V

Dodany 27 stycznia 2023
3 komentarze

Robert Łabędzki prezentuje wygląd, oraz dostępność interfejsu kolejnego routera wspierającego technologię 5G.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Michał pisze:

  Cześć, Robert, a umiałbyś wymienić w odpowiedzi na ten komentarz, wszystkie modemy / routery, z tych, co testowałeś, które mają akceptowalne dostępność i działanie do polecenia, a jednocześnie mają przekazywanie SMS na inny numer? W Plus działa przekierowanie, ale tylko rozmów i jestem zachwycony opcją przesłania dalej SMS. To ten router z tej audycji i jakie jeszcze? Z góry dzięki za odpowiedź, jeśli pamiętasz, które jeszcze to miały.
  Przy okazji, mam jeszcze jedną prośbę o opinię do Wszystkich. Przypuśćmy, że jestem w Plusie. Na stronie i w aplikacji na iOS można z VoiceOver zrobić praktycznie wszystko. Udaje się zrobić różne złożone konfiguracje, jak i wyklikać sobie takie przedłużenia umowy, jakie jest w danym momencie potrzebne. Wszystko to bezwzrokowo i ostatnio nawet od jakiegoś czasu nie wymagana była wizyta kuriera, jeśli umowa bez sprzętu lub nowego SIM. Jeśli coś nie działało, to generalnie, a nie z gadaczem.
  Jeśli miałbym zmieniać operatora, to mam rozmaite przesłanki, że jedynym, który wchodziłby w grę, to Orange. Jednak nie wiem, jak z dostępnością strony i mobilnej aplikacji pod systemy Apple i ogólnie, jak z przyjaznością konfiguracji i/lub zawieraniem umów bez wzroku.
  Bardzo proszę o opinie, czy pod względem dostępności i przyjazności zmienianie Plus na Orange rozczaruje, nie da odczuć zmian, czy wyjdzie na lepsze?
  W powyższej prośbie nie chodzi mi o: względy cenowe, zniżki, pakiety danych, czy oferty LTE na Apple Watch, bo w tej kwestii źródeł z reklamami i ich recenzjami nie brakuje. Tutaj chodzi o tę płaszczyznę dysfunkcji wzroku w starciu z interfejsami użytkownika na WWW i w aplikacji.
  Z góry dziękuję za informacje w powyższych sprawach.
  Pozdrowienia

  • Mateusz pisze:

   O ile dobrze pamiętam, strona Mój Orange jest dostępna, natomiast z aplikacją bywa różnie. W sensie zrobisz co musisz, ale nie jest to tak wygodne jak w Plusie czy Playu. Zawsze możesz kupić sobie w kiosku (czy tam innej Żabce) kartę za piątkę, zalogować się do aplikacji i samemu sprawdzić czy ci ta dostępność pasuje.

   • Michał pisze:

    Dziękuję bardzo za odpowiedź. To rzeczywiście dobry pomysł, żeby zacząć od przetestowania prepaid. Jednak stopień dostępności oferty na kartę, nie musi gwarantować, że tak samo będzie ze wszystkimi niuansami abonamentu i konfigurowania umowy, czy korzystania z faktur, stąd moje konsultacje. Fajnie, że nie ma zasadniczych barier, a apkę będę miał na uwadze.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych