SzkoleniaKomputerowe w Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego

Dodany 28 marca 2019
1 komentarz

O prowadzonych przez siebie szkoleniach komputerowych w rozmowie z Michałem Dziwiszem opowiada Marcin Patoczka.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Krzysztof Bartosz z Jaworzna pisze:

    Z zaciekawieniem posłuchałem potcastu o szkoleniach w Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego. Sam w takich szkoleniach brałem kiedyś udział. Polecam wszystkim szkolenia u Marcina który jest kompendjum wiedzy nie tylko z dziedziny komputerów ale i innych użondzeń mobilnych np. Ipchonów i nie tylko. świetny potcast Pozdrowienia dla Marcina i tyfloradia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych