StellarTrek

Dodany 8 października 2023
1 komentarz

O wyglądzie, oraz możliwościach tego urządzenia do pieszej nawigacji opowiada Michał Brajer.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: StellarTrek

Ten podcast był pobierany 1434 razy

Komentarze

  • Klaudia pisze:

    Witajcie, miałam okazję przez chwilę bawić się tym urządzeniem i co do rozpoznawania kolorów, to mi się akórat sprawdziło i rozpoznało dokładnie trzy kolory na trzy, więc 100%. Nie miałam jeszcze okazji go przetestować w praktyce jeśli chodzi o nawigację, ale jestem w kontakcie z ludźmi z Humanware, więc może i to się uda zorganizować. Jedyne co jest na minus to cena, która w UK wynosi 1045 GBP.
    Pozdrawiam i dzięki za audycje. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych