Bieżnia Elektryczna BH Fitness IFW25

Dodany 25 października 2018
4 komentarze

O możliwościach i dostępności tej bieżni elektrycznej Alicja Witek rozmawia z Grzegorzem Kanią.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Kasia Garboś pisze:

  Dzięki za ciekawy podcast. Mnie też interesuje jakieś urządzenie do ćwiczeń i chciałabym się zapytać ciebie Alu, jaką wy kupujecie bieżnię, a poza tym czy nie rozważaliście kupna orbitreka. Pytam, bo sama się nad tym zastanawiam i nie wiem co wybrać. Pozdrawiam

  • Piotr Witek pisze:

   Witaj Katarzyno,

   pozwól że ja odpowiem na twój komentarz, bo zdaje się że Alicja go nie zauważyła.

   Tak, zastanawialiśmy się nad orbitrekiem, ale z uwagi na rozmiar tych urządzeń, ostatecznie wybraliśmy bieżnię. Tu głównie chodziło o szerokość sprzętu, która dla nas była nie do zaakceptowania. W mieszkaniu w bezpieczny sposób udało się nam wykroić jedynie powierzchnię o rozmiarze 80X180 cm i wszystko szersze by nam nie pasowało.

   Ostatecznie wybraliśmy nieco mniejszy i lżejszy model, niż ten prezentowany w audycji, a mianowicie BH Fitness Pioneer Run Dual z dodatkowym systemem iConcept, umożliwiającym podłączenie do bieżni telefonu.

   Dodatkowo ta bieżnia posiada tzw. konstrukcję Plug and Run, co oznacza że do jej złożenia potrzebnych jest jedynie 6 śrub, a wzrok już niekoniecznie. Dlatego ja ją poskładałem samodzielnie i cieszę się nią już od jakiegoś czasu.

   Gdyby było zainteresowanie, to możemy o niej też nagrać jakiś krótki podcast.

   Pozdrawiam – Piotr

   • Kasia Garboś pisze:

    Dzięki, Piotrze, za odpowiedź na moje pytanie. Gdybyście mogli, to nagrajcie jakiś krótki podcast, to na pewno się przyda, bo chyba dzisiaj wiele osób niewidomych zastanawia się nad kupnem jakiegoś urządzenia do ćwiczeń. No cóż, nasz organizm potrzebuje ruchu, a chodzenie na zwykłą siłownię jest często niemożliwe albo bardzo utrudnione. No i trzeba trafić na życzliwego trenera, bo tam może być niebezpiecznie i nie każdy chce brać odpowiedzialność za niewidomego. Dlatego myślę, że musimy sobie nawzajem podpowiadać co można dobrego kupić i co jest dla nas dostępne. Dlatego czekam na wasz podcast. Pozdrawiam

 • Piotr Malicki pisze:

  Ja też byłbym bardzo zainteresowany podcastem o Waszej bierzni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych