Sprzęt Poleasingowy

Dodany 27 czerwca 2024
2 komentarze

Używany sprzęt komputerowy. Czy warto się nim zainteresować? Jakie są plusy, jakie minusy tych urządzeń, oraz na co warto zwracać uwagę przy doborze komputera poleasingowego? Między innymi na te pytania odpowiadają Robert Rosiejka i Michał Dziwisz.
Audycja dostępna jest również w wygenerowanej automatycznie wersji tekstowej

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Sprzęt Poleasingowy

Ten podcast był pobierany 686 razy

Komentarze

  • Marek pisze:

    Witam na YT pod tytułem tej audycji jest inna audycja o głośniku. Po drugie kiedyś ktoś prosił o dodanie do odtwarzacza na stronie skoków takich jak w YT do dziesiątków procenta czasu trwania i nadal tego nie ma, a by się bardzo przydało, bo inaczej jak cierpliwie przewijając skrótem Shift+F6 nie da się skoczyć do połowy audycji gdy coś urwało wcześniej pozdrawiam

    • TyfloPodcast pisze:

      Na youtube audycja również niebawem powinna się ukazać. Co zaś się tyczy odtwarzacza, to może kiedyś zostanie to wprowadzone. Odtwarzacz jako taki jest narzędziem robionym po godzinach i za „dziękuję”, tak więc ciężko oczekiwać od autora jakichś deklaracji, kiedy i jaka opcja zostanie dodana. Proponuję pobrać sobie odcinek na dysk i przeglądać np. w Winampie lub innym odtwarzaczu pozwalającym skoczyć do wybranego miejsca w pliku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych