Śpiew Jako Pasja Życia i Zawód

Dodany 24 lipca 2016
6 komentarzy

Podobno śpiewać każdy może, ale nie każdy powinien, gość tej audycji z pewnością może i powinien. 🙂 Magdalena Rutkowska rozmawia z Armandem Perykietko o jego działalności artystycznej.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • muzyczna osoba pisze:

  Zgadzam się z tym, że osobom pełnosprawnym jest łatwiej się wybić. Jednak w tym przypadku nie przesadzałabym. Kto oglądał program Must Be The Music z pewnością pamięta dobrych solistów, lub zespoły o których teraz nie słychać. Czy pan Perykietko byłby bardziej znany, gdyby widział? Szczerze mówiąc wątpię. Często śpiewa z podkładami muzycznymi, co odbiera mu profesjonalizmu, do tego – jak zrozumiałam z audycji, pan Perykietko, posiada niewielki własny repertuar. We wszystkich popularnych show jury zwraca uwagę na to, że własny zespół – albo samemu sobie akompaniowanie, jak również nasz repertuar to podstawa.

  • Zator pisze:

   O i tu się z tobą w stu procentach zgadzam muzyczna osobo. Ja myślę dokładnie tak samo jak ty. Ponad to osoby niewidome też właśnie np. w must be the music mają szansę zaistnieć, kilka próbowało z jakim skutkie, to teraz słyszymy, to ujmujemy w cudzysłów. Panu Armandowi polecam wytrwałość, próbowanie sił w różnych show. Jak będzie pan dobry to ktoś na pewno nawet jako osobę niewidomą pana zauważy.

 • Kilowat pisze:

  Audycja słabizna. Przez 102 minuty, za wyjątkiem miejsc, w których były prezentowane utwory gościa pani prowadzącej po prostu się męczyłem. Nie wiem co było celem Pani Rudkowskiej, ale akurat tak się złożyło, że Pan Armand Perykietko został podczas audycji przedstawiony jako człowiek nie mający zupełnie nic do powiedzenia. Jego rola sprowadzała się wszakże jedynie do potwierdzania postawionych przez prowadzącą audycję tez. Gospodyni programu ewidentnie swojego gościa zagadała. Przechodząc zaś do kwestii kariery muzycznej gościa tej audycji to trudno mówić o jej rozwoju jeśli występuje się niemal wyłącznie dla wąskiego środowiska osób niewidomych. Pan Armand przyznał przecież, że na otwartym rynku muzycznym nie jest obecny. W taki sposób nie da się zbudować sukcesu na miarę – tak często wspominanego przez Pana Armanda – Andrea Bocellego.

 • muzyczna osoba pisze:

  Myślę, że pan Perykietko nie zrobi już takiej kariery jak Bocelli, choćby z racji wieku.

 • muzyk, Magister Sztuki pisze:

  Pana Armanda znam już trochę. Uważam, że jest profesjonalistą. Czy wyznacznikiem błyskotliwej kariery musi być jakiś telewizyjny show? Uważam, że śpiewając pięknie prowadzi frazę, w Jego głosie słychać emocje. Czy każdy może zaśpiewać np. Arię Króla Filipa Verdiego? Pan Armand ma ją w Swoim repertuarze. Jego dochodzenie do takiej „sprawności” głosowej wymagało i nadal wymaga ogromnego nakładu pracy. Uważam, że Jego repertuar jest bardzo zróżnicowany. Pani Prowadząca była bardzo dobrze przygotowana do audycji. Gratuluję zarówno Pani Magdzie i Panu Armandowi. Życzę dalszych sukcesów i przebijania się na tym trudnym muzycznym rynku.

 • Armand jest artystą Śpiewakiem, jest dla Mnie zaszczytem, że go znam. Chętnie posłucham koncertu na żywo, bo występy ze Środowiskowych festiwali już znam. Życzę spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych