Sony m630v i Sony m629v

Dodany 11 czerwca 2018
5 komentarzy

Kamil Kaczyński prezentuje 2 dyktafony, wykorzystujące jako nośnik tzw. mikrokasety, używane również np. w automatycznych sekretarkach.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Sony m630v i Sony m629v

Ten podcast był pobierany 4797 razy

Komentarze

 • Boczek pisze:

  Widziałem jeszcze Aiwe.

 • Ziutek pisze:

  Kto dzisiaj używa mikrokaset?

 • Michuu pisze:

  Były jeszcze na pewno dziewięćdziesiątki. Sam aktualnie mam tylko takie. O trzydziestkach z kolei ja pierwsze słyszę.

 • Kamil pisze:

  Jeżeli mam być szczery, to i ja pierwszy raz w życiu taką zobaczyłem w prezentowanym modelu, była razem z nim, ale czy ją włożył poprzedni użytkownik, czy też kupił ją samemu, nie wiem, mikrokaset myślę, że nikt już nie używa, ale warto wiedzieć, że takie były, a czy ktoś widział dyktafon na mikrokasetę czyściej nagrywający? Cały czas się zastanawiam, czy takiej jakości nie narzucała właśnie ta kaseta.

 • Dash pisze:

  Mikrokaset nie używam, nigdy ich nawet nie widziałem, ale zwykłych używam nadal w dużych ilościach. Wolę zabrać sobie czasem w świat Walkmana i słuchać tego, co wcześniej nagram niż bawić się z inną elektroniką. 🙂 Kasety mają to coś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych