Sencor SRD 215

Dodany 1 września 2015
2 komentarze

Na temat tego wielofunkcyjnego urządzenia, będącego radioodbiornikiem, odtwarzaczem cyfrowej muzyki i kartą dźwiękową w jednym rozmawiają Kazimierz Parzych i Robert Łabędzki.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Sencor SRD 215

Ten podcast był pobierany 4333 razy

Komentarze

  • Piotrek2 pisze:

    Kolego- bardzo fajna, stara muza: zwłaszcza Atc. Jeśli masz dużo takiej muzyki to można prosić o udostępnienie na Dropboxie? Pozdrowionka.

  • Roman Hojny pisze:

    Witam! Już wielokrotnie spotkałem się z błędnymi informacjami w podcastach i ten do wyjątków nie należy. Jak podaje instrukcja urządzenia to jego ładowanie powinno trwać od 6 do 8 godzin, a nie tak jak podajecie w audycji 2 godziny. Proponowałbym przejść na jakość, a nie na ilość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych