Google Chromecast Audio

Dodany 1 maja 2018
6 komentarzy

Patryk Doering opisuje kolejne urządzenie od Google pozwalające na strumieniowe przesyłanie sygnału, tym razem jest ono dedykowane miłośnikom dźwięku.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Google Chromecast Audio

Ten podcast był pobierany 4950 razy

Komentarze

 • von boeckensteinn pisze:

  Całkowicie zbędny gadżet. Przy okazji, kolega prowadzący najprawdopodobniej cierpi na zaawansowany antypisizm. Ubolewamy i pocieszamy – to się da wyleczyć. Powodzenia!

  • Michał Dziwisz pisze:

   Czy ja wiem, czy taki zbędny? Ja używam i bardzo sobie chwalę. Niestety, we współpracy z iPhone’m i TuneIN urządzenie od czasu do czasu lubi się zawiesić, nie zaobserwowałem tej sytuacji w momencie, kiedy wysyłamy do niego jakąś kartę z Chrome.

 • Kasica. pisze:

  Antypisizm ? W którym miejscu?

  Fajny podcast. Dużo lepszy, niż poprzedni. Często mam okazję bawić się aleksą, więc Niecierpliwie czekam na podcast o głośniczku od googla.

 • Dziękuję za komentarze i opinie.

  von boeckensteinn – Nie bardzo otwierasz pole do dyskusji.

  Michale – O lepszym sposobie na TuneIN będzie w kolejnym podcascie ;).

  Kasiu – dziękuję, miło :).

 • Dash pisze:

  Fajny podcast, oby więcej takich w tym serwisie. 🙂

 • Michał pisze:

  Do użytkowników ChromeCast AUDIO z Apple iOS.
  Na iOS 11 aplikacja AllCast zdaje się działać. Nie wiem, czy wszystkie możliwości, bo sprawdzane na razie na szybko, ale muzyki kupionej w iTunes można słuchać na pewno.
  Pytanie jest takie, czy ktoś potwierdza kłopoty z aplikacją AllCast pod iOS w najnowszej wersji i/lub czy komuś działa ten program pod najnowszym iOS OK?
  Mile widziane wszelkie podpowiedzi, jakie przyjazne aplikacje pomogą, wykorzystać choć część potencjału ChromeCast AUDIO z poziomu, zarówno iOS 11, jak i w najnowszej wersji. Dużych wymagań nie mam. Możliwości zbliżone do AllCast mogą wystarczyć. Chodzi przede wszystkim o muzykę w plikach z iCloud, DB itp. lub z samego iPhone, ewentualnie coś do Youtube. Serwisy strumieniujące nie cieszą się moim zainteresowaniem. Podobno kwestię radia załatwia TuneIn Radio, ale nawet jeszcze nie przetestowałem, bo radio na ChromeCast AUDIO traktuję mniej pilnie i przede wszystkim szukam jakiejś alternatywy dla AllCast na okoliczność bezstratnej przesiadki na najnowszy iOS.
  Link do AllCast — Cast photos, music, and video to your Chromecast – AllCast LLC
  https://itunes.apple.com/pl/app/allcast-cast-photos-music-and-video-to-your-chromecast/id943763227?l=pl&mt=8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych