Samodzielna Aktywacja Urządzenia z Systemem iOS

Dodany 12 kwietnia 2014
1 komentarz

O dostępnym dla niewidomych procesie aktywacji mobilnych produktów firmy Apple na przykładzie tabletu iPad opowiada Piotr Witek.

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • m-a-t pisze:

    Witam. Bardzo pomocna audycja, ale niestety mnie się już nie przyda bo pokonfigurowałem już dawno swoje jabłka. Minusem ios7 przy samodzielnej konfiguracji jest to, że pyta nas czy zaufać temu komputerowi i na ekranie trzeba tapnąć w zaófaj. Ale przy pierwszym podłączeniu nie ma tego chyba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych