Salonik u Jacka, Odcinek nr 5: Światłem w oczy, czyli Jacek w krzyżowym ogniu pytań

Dodany 20 listopada 2022
2 komentarze

Tym razem Jacek Zadrożny w przygotowywanym przez siebie Saloniku U Jacka zamienia się rolami ze swoimi gośćmi i zamiast zadawać pytania, odpowiada na nie.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Komentarze

  • Grzegorz 76 pisze:

    Super rozmowa, gratuluje pomysłu na taki wywiad

  • Sławek Piec pisze:

    Panowie, nie wiem kto edytował ten podcast, ale mógł się bardziej postarać. To nie jest tak, że dźwięk nie ma wpływu na treść. Jeśli jest tak dużo pogłosu to słuchacz już po kilku, kilkunastu minutach przestaje zwracać uwagę na zawartość merytoryczną. Brzmienie głosu Jacka to jak transmisja z publicznej toalety. Zróbcie coś z tym bo to już kolejny salonik nagrany w ten sposób. Wystarczyłoby zastosować inny mikrofon albo w postprodukcji oczyścić dźwięk z tego cholernego pogłosu a do tego są obecnie znakomite narzędzia: waves, izotope, itd. Wielki minus za edycję dla tego kto montował to nagranie, ale i wielki plus za pomysł na przekaz czyli dodanie muzyki i zadbanie o dynamikę przekazu: tempo, itd, co przy wyjątkowo rozwleczonych tyflo audycjach jest jakimś światełkiem w tunelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych