RTV Odcinek nr 62

Dodany 7 września 2019
2 komentarze

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka magazynu RTV, przygotowywanego wspólnie z internetowym radiem DHT. O aktualnościach dotyczących radia i telewizji opowiadają Milena Wiśniewska i Michał Dziwisz. Jak zawsze po audycję z warstwą muzyczną odsyłamy do Archiwum Radia DHT (uwaga, odnośnik otwiera się w nowym oknie).

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 62

Ten podcast był pobierany 2810 razy

Komentarze

 • Milena Wiśniewska pisze:

  Skoro obiecaliśmy, słowa musimy dotrzymać. Uwaga, niniejszy komentarz polecamy przeczytać przede wszystkim tym z Was, którzy zapoznali się już z pierwszym odcinkiem drugiego sezonu serialu „Pułapka” i oglądali go bez osób widzących. Wszystkich pozostałych ostrzegamy: poniżej będą tak zwane spoilery.
  Oprócz tego, że w omawianym odcinku życie traci pies, czego akurat łatwo domyślić się nawet mimo braku audiodeskrypcji, ginie jeszcze kilka osób. Łukasz, czyli ten mężczyzna, który miał zapewnić alibi podejrzanemu o morderstwo, po rozmowie z Olgą od razu traci życie pod kołami samochodu. Poza tym odcinek kończy scena, w której na umówione spotkanie z matką Olgi przychodzi Ewa. Wszystko wskazuje jednak na to, że doszło dośmierci zarówno matki Olgi jak i kobiety, która wcześniej zabiegała o to spotkanie. Ponadto cios w głowę otrzymuje sama Ewa.
  Jeśli będziecie zainteresowani, nadal postaramy się Wam relacjonować te zdarzenia z fabuły serialu, które mogą Wam umknąć, jeśli opieracie się jedynie na jego warstwie dźwiękowej.

 • Stefan pisze:

  Brawo za dotrzymanie słowa.
  Ja wyrażam zainteresowanie dalszymi podpowiedziami.

  Tak jeszcze przy okazji, choć takich programów nie oglądam, to nawiązując do wypowiedzi dotyczącej śpiewania Margaret, z którą to opinią się zgadzam, to przypominam, że kiedyś w tym programie występował Nergal i jego śpiewacze kompetencje nie były większe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych