RTV Odcinek nr 100 i 3/4

Dodany 22 listopada 2020
1 komentarz

Prezentujemy specjalne wydanie programu RTV, w którym odpowiadamy na pytania słuchaczy, oraz swoje własne. Audycja z warstwą muzyczną dostępna jest jak zawsze w archiwum Radia DHT

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: RTV Odcinek nr 100 i 3/4

Ten podcast był pobierany 3082 razy

Komentarze

  • Klaudia pisze:

    Ja jestrem po stronie Michała i skrzypiec w muzyce kantry i szantach, a w szantach zwłaszcza, bo jestem maniakiem szant i je poprostu uwielbiam. Pozdrawiam. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych