Router ZTE Mc 888 Pro

Dodany 29 czerwca 2023
4 komentarze

Wygląd, możliwości oraz dostępność interfejsu tego routera 5G opisuje Robert Łabędzki.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Router ZTE Mc 888 Pro

Ten podcast był pobierany 1728 razy

Komentarze

 • rolab pisze:

  Dzięki zastosowaniu procesora nowej generacji Qualcomm X62 z ulepszoną mocą obliczeniową i podwyższoną prędkością działania router MC888 Pro jest super wydajny.  Protokół Wi-Fi6 umożliwia transfer danych z prędkościa do 5400 Mbps. Wbudowana antena z zyskiem do 10dBi zapewnia dobry zasięg wewnątrz budynku, w którym zlokalizowany jest router. Router obsługuje funkcję Mesch i NFC.
  Platforma Qualcomm Snapdragon X62 nowej generacji o doskonałej wydajności
  Platforma Qualcomm® Snapdragon™ X62 5G z zaawansowaną technologią 4nm obsługuje standard 3GPP Rel-16. Moc obliczeniowa procesora została ulepszona, a prędkość działania – podwyższona.
  Technologia CA i ENDC – wysoka prędkość i szeroki zasięg
  Urządzenie wspiera zaawansowaną technologię agregacji nośnych – CA w technologii New Radio dla sieci komórkowych 5G, która znacznie rozszerza zasięg działania stacji BTS, zwiększając przepływowość i pojemność sieci oraz zmniejszając opóźnienia. Poprawia niezawodność transmisji danych i zwiększa wydajność sieci.
  Router wspiera również technologię EN-DC niskich częstotliwości, dzięki której transmisja sygnału jest szersza i może docierać dalej do przedmieść, obszarów wiejskich czy peryferyjnych.
  MC888 Pro w pełni wykorzystuje zalety szerokiego zasięgu i szybkość transmisji w 5G, a użytkownicy mogą cieszyć się szybkim Internetem w każdym miejscu i czasie. Jednocześnie, urządzenie obsługuje technologię 4G LTE kategorii 19 z transmisją na poziomie do 1.6 Gbps.
  Wi-Fi6 z prędkością transferu do 5400 Mbps*
  MC888 Pro ze standardem Wi-Fi6 osiąga prędkość do 5400 Mbps. Z unikatową technologią modulacji 4QAM szybkość przesyłania danych na kompatybilnych telefonach komórkowych może być może zostać znacznie poprawiona.
  Sieć 5G współużytkowana przez wiele osób
  Z jednym ZTE MC888 Pro nie tylko cała rodzina może cieszyć się siecią 5G. Router obsługuje aż do 128 użytkowników Wi-Fi jednocześnie, dlatego świetnie sprawdzi się również w biurach.
  Dwa megabitowe porty sieciowe, możliwość korzystania z szybkiego Internetu
  MC888 Pro jest wyposażony w dwa gigabitowe porty sieciowe, dzięki którym możesz cieszyć się bardzo szybkim Internetem po kablu.
  Antena o wysokim zysku do 10dBi
  Dzięki unikalnej konstrukcji anteny, zysk anteny w MC888 Pro wynosi aż do 10dBi. Zwiększa to jego zdolność do penetracji ścian czy okien dając silniejszy sygnał i szerszy zasięg. W porównaniu do zwykłych produktów, prędkość transmisji zostaje zwiększona o 15%, a sygnał 5G jest dobrze odbierany niezalenie od lokalizacji routera.
  Easy Mesch One clik – łatwa rozbudowa sieci Wi-Fi
  Dzięki zastosowaniu technologii Easy Mesh, wystarczy wciśnięcie przycisku WPS, by rozszerzyć sieć jednym ruchem. Teraz nawet w dużych domach zbudujesz sieć Wi-Fi o dobrym zasięgu i zagwarantujesz bezproblemowy dostęp do Internetu.
  Szybkie łączenie z siecią dzięki NFC
  Urządzenie korzysta z technologii  NFC One touch. Włącz funkcję NFC w telefonie, zetknij go z routerem i uzyskaj dostęp do sieci Wi-Fi bez hasła. To proste i wygodne rozwiązanie.
  Energooszczędny  i wyprodukowany z troską o środowisko
  Router MC888 Pro został w 90% wyprodukowany z tworzywa sztucznego PCR pochodzącego z recyklingu odpadów konsumenckich. Tworzywo może być wielokrotnie odzyskiwane, a jego produkcja jest niskoemisyjna i przyjazna dla środowiska. Samo urządzenie może pracować w Trybie Eko, który umożliwia użytkownikom oszczędzanie energii.
  Zdalne zarządzanie
  Możesz w wygodny sposób zdalnie zarządzać produktem, przeglądać jego stan pracy, czy tez konfigurować parametry.
  Specyfikacja techniczna
  • Kolor: Biały
  • Platforma: SDX62 + WCN6856
  • Kategoria: Router stacjonarny
  • Zestaw zawiera: Urządzenie, zasilacz, instrukcja obsługi, gwarancja, przewód LAN 1m
  • Wymiar: 182 x 124 x 70 mm
  • Model: ZTE MC888 Pro 5G
  • Standard sieci: 5G:N1/3/7/8/20/28/38/40/75/77/78 4G:B3/7/8/20/28/32/38/40/42/43 WCDMA:B1/8
  • Maksymalny transfer danych: 2.7G/280 W samym LTE 1.6G/200
  • Wi – Fi: 802 11a/b/g/n/ac/ax 2.4&5 GHz Dual Band 2×2 MIMO 4K QAM 160 MHz
  • Interfejs: 1 x WAN/LAN 1 x LAN 1G
  • Funkcje: NFC Max ilość użytkownikow WIFI 128 WiFi MESH Ręczny wybór pasm Tryb bridge
  • Podręcznik użytkowania • NFC: Tak
  • Informacja dodatkowa: Nazwa oprogramowania: oprogramowanie własne Sposób instalacji: oprogramowanie preinstalowane w urządzeniu bez możliwości instalacji lub reinstalacji przez użytkownika Kompatybilność: routery z funkcją Wifi – działają z każdym urządzeniem z WIFI. Routery typu tylko ODU – działają z każdym urządzeniem mającym port LAN RJ45. Routery USB- działają z każdym urządzeniem wyposażonym w port USB i opartym na systemie Windows lub MAC OS. Częstotliwość aktualizacji: aktualizacje wypuszczane są wg uznania producenta w celu naprawy wykrytych błędów lub wprowadzenia zmian ustawień w tym nowych funkcji.

 • Michał pisze:

  Robert, a co zaproponowałbyś, jeśli postawiłbym następujące wymagania dla routera, aby spełniał je koniecznie?

  1. Dostępność interfejsu dla czytników ekranu
  2. Możliwość pracy bez baterii lub sprzęt, który jej w ogóle nie ma
  3. Obsługa 4g lub jednocześnie 5g i 4g
  4. .aktywne chłodzenie, czyli obowiązkowo wentylator
  Ogólnie walczę ze spadkiem wydajności routerów mobilnych z powodu przegrzewania się. Bateria szybko zużywa się, ładowanie generuje ciepło, a nawet te, które są bez baterii też bardzo się grzeją. Generalnie im większa wydajność internetu, tym bardziej przegrzewa się i koło zamyka się. No i pasywne chłodzenie zupełnie nie wystarcza. Po ostygnięciu, router zaczyna działać, niczym nowo narodzony.

 • Janusz pisze:

  Ten router jakie posiada chłodzenie? aktywne (wentylator) czy pasywne? Nie zacina się?

  • Olo pisze:

   Ten router posiada pasywne chłodzenie. Nie grzeje się mocno więc nie wymaga aktywnego chłodzenia jak wynalazki Huaweia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych