Rosemary’s Fate

Dodany 5 lipca 2021
5 komentarzy

O grze Rosemary’s Fate kilkukrotnie wspominaliśmy w naszych TyfloPrzeglądach. Tym razem zaprosiliśmy twórców produkcji, którzy opowiadają o kulisach jej powstawania, a także planach na przyszłość.

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Rosemary’s Fate

Ten podcast był pobierany 2489 razy

Komentarze

 • Aoi pisze:

  Witam
  gdzie w opcjiach gry jest opcjia zmiany na język polski chodzi mi o audio i napisy.
  Pozdrawiam

  • Mateusz Bobruś pisze:

   Cześć.
   Niestety, ale obecnie gra jest w pełni po angielsku. Być może w przyszłości autorzy dodadzą chociaż polskie napisy.

 • Aoi pisze:

  Witam
  w ustawieniach gry znalazłem opcjie napisów po polsku potem zmienia mi się syntezator na Jacka ale rzadnych napisów mi nie czyta.
  Pozdrawiam

 • Michał Brajer pisze:

  Zapraszam do testowania, w rosemarys’fate pojawił się polskie napisy, już czytane przez syntezę. Wprowadziliśmy to od wczoraj, musimy w ustawieniach wybrać opcję read texts, ta opcja musi być na on i polskie napisy włączone i powinno śmigać.

 • Pjetia pisze:

  Generalnie to tak: Dźwięki w grze – genialne. Fabuła – kapitalna. Ja generalnie nie lubię wiele myśleć w grze gdzie iść i co robić, jednak w tym przypadku gra robi za nas prawie wszystko. Bardzo dużo jest momentów, w których to gra idzie, biegnie, walczy, topi, ja nie mam żadnego na to wpływu. Poza tym mam pytanie: Czym różni się tryb Challenge od trybu history? Uczciwie trochę nudna, Polacy zrobili grę po angielsku, szkoda, że nie po Polsku. Napisy niewiele zmieniają, bo i tak rozprasza mnie angielska mowa. Szkoda, że tak mało interakcji z użytkownikiem jest w tej produkcji, bo potencjał dźwiękowy jest potężny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych