Roborock S7 MaxV

Dodany 10 września 2023
3 komentarze

O wyglądzie i możliwościach tego robota sprzątającego opowiada Wojciech Dulski.
Zapoznaj się z tekstową wersją odcinka

Pliki do pobrania :

Pobierz plik z audycją: Roborock S7 MaxV

Ten podcast był pobierany 1674 razy

Komentarze

  • Barbara pisze:

    Dziękuję za ten podcast . Dla mnie bardzo przydatny , ale nie wiem co oznacza skrót max w nazwie tych robotów .Może ktoś się orientuje .

  • Barbara pisze:

    Kupiłam roborocka s8 . Tutaj kod do zeskanowania jest pod pojemnikiem na kurz
    Szkoda , że w podcaście nie był omówiony sposób dodawania sprzętu do aplikacji . Mam z tym problem . Może ktoś coś podpowie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych