Rhythm heaven DS

Dodany 29 lipca 2014
14 komentarzy

Tomasz Tworek prezentuje kolejną edycję, opisywanej w minionym roku gry Rhythm Heaven, tym razem na konsoli Nintendo DS.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • welka11 pisze:

  Witam Tomku jak grasz na konsoli w grę którą prezentowałeś to na pewno dałbyś radę zagrać w super mario bros moją u lubioną platformówkę oczywiście nie tylko tą niegdyś z kultowego pegasus.

 • welka11 pisze:

  dasz radę jesteś zdolny w te klocki szkoda, że nie możesz zaprezentować w tyflopodcast albo nagrać filmiku na youtube jak grasz w tę gierkę. pozdrawiam

 • Rafał pisze:

  Witam przepraszam, że pisze nie w tej kategori ale chcyba jeszcze takiej tutaj nie udało mi się znaleść. Czy ktoś w was zna program do obrubki grafiki, który jest odstępny? Odpada już photo shop, corel oraz gimp. Pozdrawiam Rafał. Albo program do stworzenia okładki na książki.

 • welka11 pisze:

  Witam serdecznie. Tomku czy możesz zaprezentować super mario bros z dawnego pegasus dla wspomnień starych dawnych czasów dasz wierzę w ciebie pozdrawiam.

 • welka11 pisze:

  dasz radę na prawdę.

 • Mati pisze:

  Szacunek chłopie dla ciebie. Pegasus to jest to przy okazji, mam do dziś.

 • welka11 pisze:

  Witam serdeczWitam też mam pegasus do dziś tylko szkoda, że zepsuty. powiedz w jakie gry grasz grywasz na tej świetnej moim zdaniem konsoli? szkoda, że nikt nie zaprezentuje mojego super mario bros albo innej tego typu platformówki.

 • welka11 pisze:

  Teraz Witam powiem dlaczego szukałam gry w stylu mario przez drzwi dlatego, że kiedyś kupiłam dyskietkę z grą panic restaurant z kucharzykiem tam były drzwi do kolejnych pomieszczeń a na końcu każdej planszy trzeba było pokonać w pierwszej łyżka w drugiej mikrofalówka następnie garnek dalej hamburger i lód a ja chciałam żeby zamiast zamków tak jak we wspomnianej grze mario zamiast tego były na końcu rundy drzwi. Oczywiście znalazłam to co chciałam ale cuż nie udało mnie się pożyczyć dyskietki z tą grą nazwy nie pamiętam ale mniej więcej fabuła była podobna do super mario bros. Mati może ty byś jakąś grę z pegasus zaprezentował w tyflo dasz na pewno radę. pozdrawiam serdecznie.

 • welka11 pisze:

  witam może ktoś wie skąd pobrać emulator pegasus?

 • welka11 pisze:

  Mati na pewno dasz radę.

 • Grzesiek pisze:

  @Welka11 Mam prośbę: czy mogłabyś nie zaśmiecać komentarzy pod, nie przymierzając, każdym podcastem? Proszę tylko o jedno: zanim coś napiszesz 10 razy przemyśl swoją wypowiedź, zastanów się, co chcesz w niej przekazać i zadaj sobie pytanie, czy wypowiedź twoja wnosi cokolwiek. Moim skromnym zdaniem nieco nietaktowne jest proszenie autorów tyflopodcastów o testowanie tego, na co akurat Ty masz ochotę. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że sugestie są niezmiernie dla autorów ważne, ale trzeba pamiętać o żelaznej, moim zdaniem, zasadzie: „Co za dużo, to nie zdrowo”. Mam nadzieję, że swoją prośbą nie sprawiłem nikomu żadnej przykrości ani nieprzyjemności. Pozdrawiam. Grzesiek

 • LirinLirin pisze:

  @grzesiek:
  Dzięki, tylko tyle powiem. Prezentuje to, co jest grywalne i dostępne na tyle, by dało się to przejść i nie mieć po drodzę dziwnych problemów wynikających z samej rozgrywki która nie jest poprostu dla nas dostępna. Mario jak i cała konsola NES [ Nintendo entertaiment system] co w polsce znane jest jako pegasus nie jest nijak grywalna. Jako dzieciak wiadomo, grałem w co mogłem, ale jako gracz z wieloletnim doświadczeniem stwierdzam, że niestety, w tamte gry na ślepo nie bardzo się da, chyba, że na fart. Nie ma sensu pisać 10 komentarzy o tej samej treści.

  Pozdrawiam

 • Mati pisze:

  Oczywiście, że się da. Jestem na scenie NESa w Polsce do dziś i udzielam się na zlotach co roku. Napisałem artykuł do helpa o tym. Faktem jest, że prawda, nie wszystko da się przejść, ale na emulatorze z save state i z kodami gamegenie można kombinować. Welka11 nie mam zbytnio czasu i nie nagrywałem podcastów. To jest raczej moja pasja kórą zostawiam dla siebie. Romy i emulatory można pobrać z romworld.com, planetemu.net, ewentualnie pegasus-gry.com A Panic restaurant znam i posiadam w swojejkolekcji z tym, że Japońską wersj, poruszamy się młodym kucharzyie. Konsolęmam dos w 100 sprawną do tego everdrive n8, czyli kartrdż z kartą pamięci z której ładują się zrzucone romy i można śmiało grać na konsoli. Pozdrawiam serdecznie :).

 • Nowiaszy pisze:

  czy jest ta gra do pobrania, wiem tylko, że ma rozszrzenie .nds

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swój 1% podatku 1 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych