Odbiór Cyfrowej Telewizji Satelitarnej

Dodany 6 lipca 2016
5 komentarzy

Powracamy do zagadnień związanych z dostępnym odbiorem sygnałów telewizyjnych, tym razem Michał Dziwisz i Patryk Faliszewski rozmawiają o tym jak odbierać sygnały prosto z orbity.

Pliki do pobrania :

Komentarze

 • Witam,

  Ja opisałbym konwenter jako taką „latarkę” – oczywiście jeżeli chodzi o kształt. A co do montarzu anteny i ustawienia mi dwukrotnie udało się będąc niewidomym ustawić na tzw czuja.
  Pozdrawiam

 • Piotrek2 pisze:

  Nie chce mi się w to wierzyć, że zrobiłeś wszystko sam. Ktoś ci musiał podpowiedzieć co i jak. Co do montażu: jak bierzesz jakąkolwiek platformę, to przyjeżdżają panowie z sieci i wszystko ci montują jak trzeba. Po za tym: w dekoderze masz od razu wszystko wklepane, więc nie wiem o jakich ustawieniach mówisz. Jedyne co: to po podłączeniu robi się automatyczna aktualizacja, musisz trochę poczekać i nic w tym momencie nie robisz.

 • Dj pajda pisze:

  To uwierz bo się da mi też to się udało

 • m-a-t pisze:

  To że niewidomy to nie znaczy że ze wszystkim trzeba latać po specjalistach. Ja satelity nie montowałem ale antenę do tv i lte to tak. Kompas z telefonu i punkt z gps i śmiga.

 • guliwer pisze:

  Witajcie.

  Może ktoś będzie wiedział. Czy da się przy pomocy karty np TBS 5980 lub 5990 korzystać z Multiroom w NCplus? Oczywiście ta karta byłaby wykorzystywana jako drugi dekoder, nie ten główny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wszystkie nagrania publikowane w serwisie www.tyflopodcast.net są dostępne na licencji CreativeCommons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
Oznacza to, iż nagrania te można publikować bądź rozpowszechniać w całości lub we fragmentach na dowolnym nośniku oraz tworzyć na jego podstawie utwory Zależne, pod jedynym warunkiem podania autora oraz wyraźnego oznaczenia sposobu i zakresu modyfikacji.
Przekaż nam swoje 1,5% podatku 1,5 procent Logo FIRR Logo PFRON Logo Tyfloswiat.pl

Czym jest Tyflopodcast?

Tyflopodcast to zbiór instrukcji oraz poradników dla niewidomych lub słabowidzących użytkowników komputerów o zróżnicowanej wiedzy technicznej.

Prezentowane na tej stronie pomoce dźwiękowe wyjaśniają zarówno podstawowe problemy, jak metody ułatwienia sobie pracy poprzez korzystanie z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Oprócz tego, Tyflopodcast prezentuje nowinki ze świata tyfloinformatyki w formie dźwiękowych prezentacji nowoczesnych urządzeń i programów. Wiele z nich dopiero znajduje sobie miejsce na polskim rynku.

Zapraszamy do słuchania przygotowywanych przez nas audycji i życzymy dobrego odbioru!

Tematyka

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych